ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licence+ upgrade na 2025 zdarma - Trvalá licence

ZWCAD > Eshop > Trvalé licence > ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licence+ upgrade na 2025 zdarma - Trvalá licenceKošík >   Objednávka >

ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licence+ upgrade na 2025 zdarma - Trvalá licence
Doporučená cena:  33 600,00 Kč bez DPH

Vaše cena:

30 240,00 Kč bez DPH
 36 590,40 Kč s DPH

Sleva 10% !
Ušetříte 4 065,60 Kč s DPH
z ceny doporučené výrobcem.

Dostupnost:  

1 den
 


Při zakoupení licence ZWCAD MFG získáte nyní upgrade na verzi 2025 zdarma!

ZWCAD 2024 MFG je pokročilým CAD řešením, které je navrženo pro výrobní odvětví. Je postaveno na jádru ZWCAD, přičemž nabízí širokou paletu specializovaných nástrojů pro kreslení, které urychlí proces tvorby.
Nabízí navíc rozsáhlou knihovnu součástek a symbolů, které odpovídají národním a mezinárodním normám, s možností flexibilního vkládání a úpravy Vašich vlastních knihoven.

ZWCAD 2024 MFG je určen pro uživatele z výrobního průmyslu, kteří pracují na návrzích součástek, kompletizaci nebo procesech archivace, kde využívají 2D inženýrské výkresy. ZWCAD MFG je ideální především pro:

a) Zákazníky, kteří často provádějí úpravy, měření a další operace ve 2D inženýrských výkresech a hledají nástroj pro zvýšení produktivity.
b) Inženýry, kteří znají 2D prostředí pro návrhy a upřednostňují kompletizaci hlavní částí svých návrhů ve 2D prostředí, přičemž využijí rozsáhlé knihovny součástek.
c) Společnosti, které vyžadují standardizaci výkresů.

Knihovny ZWCAD MFG
Knihovny ZWCAD MFG obsahují základní knihovnu symbolů a normalizovaných prvků, které se využívají v strojírenských výkresech. Knihovna se skládá z pěti strojírenských knihoven, včetně normalizovaných prvků, kovových součástek, značek, hydrauliky a pneumatiky a diagramů. Navíc umožňují uživateli vkládání a úpravu jeho vlastních knihoven.

Knihovna součástek nabízí více než 400.000 standardních součástek seřazených do více než 66 kategorií. Tyto součástky odpovídají množství národních a mezinárodních norem a pokrývají široký rozsah odvětví včetně strojírenství, těžkého průmyslu, automobilového průmyslu, slévárenství, energetiky, přepravy, úpravy vody, chemického průmyslu, loďařského průmyslu a dalších.

Do knihoven je možné importovat vlastní parametrické položky. Importované součástky je možné třídit, přejmenovat, vyhledávat a vkládat. Vlastní součástky tak můžete s pomocí tohoto nástroje pohodlně využívat i spravovat.

Speciální nástroje pro kreslení
Speciální nástroje pro kreslení a konstrukci Vám umožní rychle vytvářet konstrukční geometrii a technické prvky. Pomocí funkce Super Edit je navíc možné upravovat objekty dvojklikem, čímž se zvyšuje efektivita práce.

Přizpůsobitelné standardy kreslení
Hlavní standardy kreslení jsou dostupné a je možné je přizpůsobit tak, aby data návrhu odpovídala požadavkům společnosti.
Jsou podporovány výkresy s vícero rámečky a měřítky, takže objekty s rozdílnými rámečky a měřítky se vzájemně neovlivňují.

Inteligentní poznámky
Inteligentní poznámky propojují číslování s kusovníkem, zjednodušují zpracování textů při aktualizaci a interakci textových dat. S pomocí jednoho příkazu ušetříte až 80% času na poznámky.

Trvalá licence v angličtině.

Dodanou licencí je možné aktivovat také verzi ZWCAD 2024 Mechanical CZ.

Zkušební verze programu >>>

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.