ZWCAD® a AutoCAD®

CO ZWCAD NABÍZÍ?

Kompatibilita
ZWCAD zapisuje, čte a ukládá DWG výkresy přímo, zajišťuje nejvyšší úroveň kompatibility při výměně dat s AutoCADem.

ZWCAD 2024 kompatibilita

Známé prostředí
Při přechodu z AutoCAD do ZWCAD se budete cítit spokojeně a sebejistě. Známé uživatelské prostředí umožňuje CAD návrhářům, architektům, designerům a inženýrům okamžitě začít s navrhováním. Vše, co potřebujete máte po ruce - příkazy i konfiguraci.

ZWCAD 2024 známé prostředí

Účinné nástroje
ZWCAD nabízí kompletní nástroje a funkčnost, díky které se můžete spolehnout na to, že svou práci dokončíte. Účinné nástroje jako Paleta nástrojů, Design centrum a srovnání souborů povznesou efektivitu Vašich návrhů na vyšší úroveň. Chytré funkce včetně chytré myši, chytrých hlasových poznámek, chytrého výběru a chytrého tisku zrychlí významně Vaši práci.

Spolupracující aplikace
Stovky aplikací ověřených vývojářů ulehčí CAD profesionálům v AEC a výrobních odvětvích tvorbu jejich návrhů. Tyto skvělé aplikace zahrnují BIMTech Tools, CADprofi, Autopen a další. Založeny na ZWCADu předčí Vaše očekávání.

Extrémně rychlé, výjimečně plynulé
Na rychlosti závisí! ZWCAD je vytvořen tak, aby urychlil celý proces návrhu, hlavně při práci s extrémně velkými výkresy, které mají více než 100 Mb. Nebude Vás brzdit jak to obykle dělají jiné CAD softwary, čímž Vám umožní zaměřit se na navrhování, ne na čekání, kdy software zareaguje.

ZWCAD 2024 rychlost

19.5x rychlejší, než AutoCAD
Tato tabulka popisuje časy potřebné na otevření DWG výkresů s velikostí 51,31 MB v ZWCADu 2023 a AutoCADu 2023 při použití počítače s OS Windows 11, i7-11700 CPU, 64 GB RAM a NVIDIA GeForce GT1030 grafickou kartou.


Cenově výhodný
S trvalými licencemi ZWCAD se nemusíte obávat vysokých nákladů nebo zvýšení cen - nabízí Vám maximální flexibilitu a cenovou dostupnost.

Se ZWCAD ročním předplatným získáte neomezený přístup k vysoce odborné technické podpoře, poslední vydané verzi programu a updatům za nesrovnatelnou cenu již od 3.920,- Kč bez DPH na rok pro ZWCAD Standard a 5.080,- Kč na rok pro ZWCAD Professional.

Skvělá volba, vynikající podpora
Jsme moc hrdí, že poskytujeme podporu pro naše produkty na světové úrovni pro více než milión spokojených zákazníků. Poskytujeme širokou škálu přizpůsobitelných možností podpory, abychom vyhověli jedinečným potřebám a očekáváním.

Zdroj: zwsoft.com

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.