CP-Symbols Mechanical


Knihovny CP-Symbols Mechanical obsahují symboly pro strojírenství.

Společně s novou licencí ZWCAD Professional či upgrade získáte nyní všechny knihovny CP-Symbols Suite na 1 rok zdarma! (Pro funkčnost CP-Symbols nepostačuje ZWCAD Standard.)CP Symbols Mechanical-Standardized parts
Normalizované prvky (Standardized parts)
Knihovna obsahuje nejdůležitější součásti národních a mezinárodních norem včetně šroubů, matic, klíčů, klínů, ložisek a dalších. Symboly v knihovně jsou rozděleny do kategorií ISO, ANSI, ASME, EN, DIN, PN, GOST a Obecné.


CP Symbols Mechanical-Steel shapes
Ocelové profily (Steel shapes)
Knihovna obsahuje nejdůležitější tvary profilů, které se využívají při konstrukcích. Symboly v knihovně jsou rozděleny do kategorií: ASTM, DIN, EN, PN a GOST.


CP Symbols Mechanical-Marks
Značky (Marks)
Knihovna obsahuje základní značky, které se využívají ve výkresech strojírenských zařízení. V knihovně naleznete symboly rozdělené do kategorií klouby, svary a povrchové nerovnosti.


CP Symbols Mechanical-Hydraulics and pneumatics
Hydraulika a pneumatika (Hydraulics and pneumatics)
Knihovna obsahuje základní symboly využívané ve výkresech zaměřených na hydraulické a pneumatické systémy. Symboly v knihovně jsou rozděleny do kategorií hydraulické grafické symboly, pneumatické grafické symboly, implementace mechanických symbolů a metod řízení, symboly pro identifikaci směru proudění, pohybu nebo umístění proudu, základní symboly a blokové symboly.


CP Symbols Mechanical-Flowcharts and diagrams
Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech mnoha oborů. Symboly jsou v knihovně v kategoriích algoritmy, funkční diagramy, sítě, BPMN, osoby, vztahy mezi prvky, příklady, osoby a další.


CP Symbols Mechanical-Obecné
Program CADprofi Symbols obsahuje i obecné symboly
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu.Instalace (1,02 GB) je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols.

Mrkněte také na stránku o CADprofi Mechanical a srovnání CP-Symbols a CADprofi Mechanical!

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.