CP-Symbols HVAC & Piping


Modul symbolů pro specialisty v oboru vytápění a zdravotechnika. Všeobecné symboly, průmyslové systémy, vytápěcí tělesa, vzduchotechnika, grafy a diagramy.

Společně s novou licencí ZWCAD Professional či upgrade získáte nyní všechny knihovny CP-Symbols Suite na 1 rok zdarma! (Pro funkčnost CP-Symbols nepostačuje ZWCAD Standard.)CP Symbols Hvac - General
Všeobecné symboly (General symbols)
Knihovna obsahuje nejdůležitější symboly, které se využívají pro návrhy topení, vodovodní a kanalizační sítě, protipožární bezpečnost a další technické instalace. V knihovně najdete následující kategorie: armatury, spoje, čáry, senzory, ovládání, vybavení, protipožární ochrana, objekty, stupačky, značky, odpady a další.


CP Symbols HVAC - Industrial systems
Průmyslové systémy (Industrial systems)
Knihovna obsahuje nejdůležitější symboly, které se využívají pro schémata průmyslových instalací. Knihovna se dělí do následujících kategorií: průmyslové systémy, P&ID značky - ISO 3511 a DIN 19 227, řízení procesů ISO 3511 a DIN 19 227, potrubí DIN 2429, vakuovací technika – DIN 28401, ANSI/ISA-5.1 standard, ANSI symboly, NORSOK symboly,...


CP Symbols HVAC - Radiators
Radiátory, objekty (Radiators, objects)
Knihovna obsahuje sanitární vybavení, radiátory a další objekty, které se využívají v půdorysech a schématech. Knihovna se dělí na následující kategorie: instalační objekty, baterie, protipožární ochrana, domácí potřeby, radiátory, zařízení.


CP Symbols HVAC - Ventilation
Vzduchotechnika (Ventilation)
Knihovna obsahuje databázi základních symbolů, které se využívají pro ventilační a vzduchotechnické instalace podle standardů PN a DIN. Symboly jsou rozděleny do následujících kategorií: EN 12792 , DIN 1946-1, automatické značky, značky.


CP Symbols HVAC - FlowCharts
Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech v mnoha odvětvích. Dělí se na následující kategorie: algoritmy, funkční diagramy, sítě, BPMN, osoby, vztahy mezi prvky, a další.


CP Symbols HVAC - Obecné
Program CADprofi symboly obsahuje i obecné symboly
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu.Instalace (1,02 GB) je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols.

Mrkněte také na stránku o CADprofi HVAC & Piping a srovnání CP-Symbols a CADprofi HVAC & Piping!

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.