CP-Symbols Electrical


Velký soubor elektro symbolů dle norem IEC (ČSN), NFPA, půdorysy, schémata, osvětlení, grafy a diagramy.

Společně s novou licencí ZWCAD Professional či upgrade získáte nyní všechny knihovny CP-Symbols Suite na 1 rok zdarma! (Pro funkčnost CP-Symbols nepostačuje ZWCAD Standard.)CP Symbols Electrical-IEC a NFPA
IEC a NFPA symboly
Knihovna obsahuje symboly, které vznikly ve shodě s normami EN 60617 a NFPA 79. Symboly jsou rozděleny do kategorií IEC a NEPA dle těchto norem.


CP Symbols Electrical-Plan
Půdorys (Plan)
Symboly elektroinstalací pro stavební výkresy. Obsah knihovny je rozdělen do kategorií výkresy a diagramy pro stavební a venkovní instalace, osvětlení, výroba a transformace elektrické energie, průmyslová automatizace a měření, zařízení protipožární ochrany, instalace poplašných zařízení, telekomunikace, uzemnění, pasivní prvky, zdravotnictví a vybavení pro domácnosti.


CP Symbols Electrical-Scheme
Schémata (Scheme)
Knihovna obsahuje symboly využívané pro rozličná schémata včetně elektroinstalací a nízkonapěťových instalací. Knihovna je rozdělena do kategorií: rozvaděče a ochranná zařízení, osvětlení, přístroje pro měření, výroba a transformace elektrické energie, průmyslová automatizace a měření, zařízení protipožární ochrany, instalace poplašných zařízení, instalace, telekomunikací, pasivní prvky, aktivní prvky, zdravotnictví, vybavení pro domácnosti, čáry, výkresy a diagramy pro architektonické a venkovní instalace.


CP Symbols Electrical-Lightning
Osvětlení (Lightning)
Knihovna obsahuje databázi příslušenství pro osvětlení. Knihovna se dělí na následující kategorie: osvětlení, Philips, lineární osvětlení.


CP Symbols Electrical-Diagrams
Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech mnoha odvětví. Symboly jsou rozděleny do následujících kategorií: algoritmy, funkční diagramy, síť, BPMN, osoby, jiné, vztahy mezi prvky, příklady.


CP Symbols Electrical-Obecné symboly
Program CP symboly obsahuje i obecné symboly
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiáluInstalace (1,02 GB) je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols.

Mrkněte také na stránku o CADprofi Electrical a srovnání CP-Symbols a CADprofi Electrical!

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.