CP-Symbols Architectural


CP-Symbols Architectural umožňují vkládání symbolů pro architektonické a stavební výkresy z rozsáhlé knihovny. Obsahují okna a dveře, nábytek a zařizovací předměty, stavební značky, symboly pro bezpečnost a únikové cesty, grafy a diagramy pro organizaci prací.

Společně s novou licencí ZWCAD Professional či upgrade získáte nyní všechny knihovny CP-Symbols Suite na 1 rok zdarma! (Pro funkčnost CP-Symbols nepostačuje ZWCAD Standard.)CP Symbols Architectural-Woodworks
Okna a dveře (Woodworks)
Knihovna obsahuje nejdůležitější prvky pro stavby (okna a dveře), které se při návrzích využívají. Knihovna je rozdělena do kategorií okna a dveře.CP Symbols Architectural-Interior
Interiér (Interior)
Knihovna obsahuje prvky interiéru, jako je nábytek, kuchyně a spotřebiče. Knihovna obsahuje následující kategorie symbolů: nábytek obecně, vybavení kuchyně, vybavení koupelny, osvětlení, jiné zařízení, nábytek a zařízení, sady nábytku, armatury do kuchyně a koupelny, jiné armatury, domácí spotřebiče, protipožární bezpečnost, kabely, potrubí, rostliny.


CP Symbols Architectural-Marks
Značky (Marks)
V knihovně se nacházejí nejdůležitější značky, které se využívají ve stavebních výkresech včetně označení místností, značek pro truhláře atd. Značky se dělí do následujících kategorií: definice místností, symboly úrovní, symboly pro truhláře, topografické symboly, šipky,..


CP Symbols Architectural-Safety and evacuation
Bezpečnost a evakuace (Safety and evacuation)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v evakuačních plánech a symboly pro bezpečnost. Knihovna se dělí na následující kategorie: ISO 7010, ISO 23601, DIN, ASR A1 .3, PN-92/N-01256, značky pro zdraví a bezpečnost, ÖNORM, LVS, NORSOK, ISO 6790...


CP Symbols Architectural Flowcharts and diagrams
Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna diagramy obsahuje symboly, které se využívají ve schématech bloků mnoha odvětví. Knihovna se dělí do následujících kategorií: algoritmy, funkční diagramy, síť, BPMN, osoby, vztahy mezi prvky, příklady, další.


CP Symbols Architectural Obecné
Obecné symboly
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu.Instalace (1,02 GB) je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols.

Mrkněte také na stránku o CADprofi Architectural a srovnání CP-Symbols a CADprofi Architectural!

zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

ZWCAD 2024 | Verze | Ke stažení | Eshop | Obchodní podmínky

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.