Instalace ZWCAD

ZWCAD > Nápověda > Instalace ZWCAD


Po zakoupení licence programu ZWCAD 2022 dostanete odkaz ke stažení instalačního souboru české verze programu v emailu s licencí.
Pokud chcete instalovat zkušební verzi programu ZWCAD 2022, je možné zaslat žádost o zaslání instalačního souboru pomocí formuláře na naší webové stránce Ke stažení.
Pro aktivaci ZWCAD Professional a Standard slouží stejný instalační soubor, pro verzi Mechanical je potřeba nainstalovat jiný instalační soubor.

Po stažení spusťte instalační soubor pomocí pravého tlačítka myši pomocí volby Spustit jako správce.
V úvodním okně můžete zvolit umístění programu na disku, nebo potvrdit výchozí umístění. Přečtěte si a potvrďte souhlas s licenčními podmínkami programu ZWCAD pomocí zatržítka v levé dolní části dialogového okna. Poté klikněte na volbu Nainstalovat nyní.

ZWCAD instalace

Nyní proběhne instalace software.

ZWCAD instalace

Po jejím ukončení si zvolte ribbon nebo klasické menu podle toho, které Vám více vyhovuje pro práci.
Následně si zvolte, jestli chcete pokračovat tím, že licenci aktivujete (tuto volbu si zvolte v případě, že máte licenci zakoupenou a máte k dispozici licenční číslo) nebo program pouze zahájíte (v případě, že si chcete pouze vyskoušet skušební verzi licence).

ZWCAD instalace

Po ukončení instalace se Vám objeví dialogové okno, do kterého zadáte Vaše kontaktní údaje. Jejich odeslání potvrďte tlačítkem Submit.

ZWCAD instalace

Kontaktujte: zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.