Offline aktivace ZWCAD

ZWCAD > Nápověda > Offline aktivace ZWCAD


Pokud nemáte připojení k internetu, můžete Vaši licenci aktivovat pomocí aktivačního souboru v ZWSoft registračním centru, nebo pomocí QR kódu na Vašem mobilu (viz návod níže).

Aktivace souborem

POSTUP

1. Klikněte na aktivaci OFFLINE v aktivačním menu, které zobrazí stránku pro aktivaci offline. Vložte Vaše licenční číslo.

ZWCAD aktivace

2. V dialogovém okně klikněte na Generovat pro specifikaci umístění, do kterého chcete vložit soubor pro aktivaci.

ZWCAD aktivace

3. Nalogujte se na http://support.zwcad.net:8888/flexnet/operationsportal/ kliknutím na odkaz v bodu (2) v dialogovém okně.

POSTUP

(1) Zvolte možnost Activation ID, vložte svůj aktivační kód, ponechte jazyk na English a klikněte na Login.

ZWCAD aktivace

(2) Klikněte na odkaz Manage Entitlements a vyberte volbu Activate.

ZWCAD aktivace

(3) Zvolte zatržítkem vybraný produkt a klikněte na Manual activation.

ZWCAD aktivace

(4) Na stránce Manage Entitlements klikněte na Vybrat soubor pro import aktivačního souboru vygenerovaného v kroku 2 a poté klikněte na Submit.

ZWCAD aktivace

(5) Zobrazte informaci o aktivačním ID, a klikněte na Save to File. Tímto uložíte soubor s Request pomocí kliknutí na možnost Uložit do souboru a poté přejděte na webovou stránku ZW samoobslužní aktivační platforma.

ZWCAD aktivace

4. Klikněte na Procházet pro import Vašeho souboru s odpovědí, který jste získali v kroku 3 a poté klikněte na Aktivovat pro aktivaci Vašeho produktu.

ZWCAD aktivace

5. Po úspěšné aktivaci se objeví informace o úspěšné aktivaci Vaší licence. Klikněte na Dokončit pro návrat na stránku ZWCAD Správce licencí. Pokud aktivace neproběhla správně, kontaktujte ZWSoft registrační centrum.


Aktivace QR kódem

Pokud je Váš mobilní telefon připojen k internetu, můžete si zvolit aktivaci Vašeho produktu také pomocí naskenování QR kódu.

POSTUP

1. Klikněte na aktivaci OFFLINE v aktivačním menu. Poté klikněte na Naskenuj QR kód pro aktivaci.

ZWCAD aktivace

2. Zvolte verzi programu a vložte Váš licenční kód.

3. Klikněte na Generovat pro získání QR kódu.

4. Naskenujte QR kód a klikněte na Aktivovat pro získání offline aktivačního kódu. Tento krok musíte dokončit na Vašem mobilním telefonu.

5. Zadejte offline aktivační kód, který jste získali v kroku 4 a poté klikněte na Aktivovat pro aktivaci Vašeho produtu.

ZWCAD aktivace

6. Klikněte na Hotovo pro návrat na ZWCAD stránku Správce licence. Pokud nastane při aktivaci problém, kontaktujte, prosím, ZWSoft Registrační centrum.

Kontaktujte: zw@zw.cz | +420 732 174 118 | +420 737 398 182

Provozuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, IČ 28580591

Použité ochranné známky jsou majetkem svých jednotlivých vlastníků.